Kontakt

Dane kontaktowe:

Centrum Obsługi Inwestora / Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów
ul. Kilińskiego 16, 15-089 Białystok

Tel: +48 85 66 54 495, +48 85 66 54 990
Fax: +48 85 66 54 440
coi@wrotapodlasia.pl
coie@wrotapodlasia.pl

Osoba nadzorująca COI/COIE:

Marek Proniewski
Zastępca Dyrektora Współpracy z Zagranicą i  Promocji
Tel. +48 85 66 54 651, marek.proniewski@wrotapodlasia.pl

Dyrektor Marek Proniewski

Osoby obsługujące COI:

Joanna Skorulska

Kierownik Referatu Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej
Centrum Obsługi Inwestora
Tel. +48 85 66 54 990, joanna.skorulska@wrotapodlasia.pl

Anna Jurgilewicz
Centrum Obsługi Inwestora
Tel. +48 85 66 54 495, anna.jurgilewicz@wrotapodlasia.pl

Wojciech Kwiatkowski
Centrum Obsługi Inwestora
Tel: +48 85 66 54 495, wojciech.kwiatkowski@wrotapodlasia.pl

Paweł Dzienis
Centrum Obsługi Inwestora
Tel: +48 85 66 54 272, pawel.dzienis@wrotapodlasia.pl

Katarzyna Krutul
Centrum Obsługi Inwestora
Tel: +48 85 66 54 272, katarzyna.krutul@wrotapodlasia.pl

Osoby obsługujące COIE:

Piotr Szutkiewicz
Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów – Ekspert pro-eksport
Tel.+48 85 66 54 987, piotr.szutkiewicz@wrotapodlasia.pl

Ewa Januszewska
Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów – Ekspert pro-biz
Tel.+48 85 66 54 990, ewa.januszewska@wrotapodlasia.pl

 

Data ostatniej modyfikacji: listopad 2017 r.